Grāmatvedības pakalpojumi

Jūsu uzņēmuma grāmatvedības politikas izstrādebagāta pieredze grāmatvedības pakalpojumu jomā – Pirmdokumentu pārbaude, apstrāde un reģistrācija – Dažādi aprēķini, piemēram,

darba alga, pamatlīdzekļu nolietojums, nodokļi,

kalkulācijas utt.pilns grāmatvedības pakalpojumu klāsts, no grāmatvedības pirmdokumentu apstrādes līdz finanšu un vadības grāmatvedības atskaitēmpilna grāmatvedības uzskaites apkalpošana nodokļu konsultācijas un konfliktsituāciju risināšana revīzija (audits), t.sk. gada pārskata apstiprināšana pārstāvēšana Valsts ieņēmumu dienestā Dažādu (ikmēneša un gada) atskaišu sagatavošana valsts institūcijām un vadībai. – Citu grāmatvedības dokumentu sagatavošana – Jūsu uzņēmuma pārstāvēšana valsts iestādēs – Bankas pārskaitījumi – Rēķinu izrakstīšana un nosūtīšana klientiem – Personāla dokumentācija – Grāmatvedības datu atjaunošana – Dažādi ar grāmatvedību saistīti padomi, konsultācijas, un ne tikai
gramatvedes.lv
grāmatvedības pakalpojumi

Pakalpojumi

Uzņēmuma “ModusPro” speciālisti palīdzēs jums aprēķināt algas, atvaļinājuma naudas un slimības naudas, atskaitījumus no izmaksas darbiniekiem. Jums vairs nebūs vajadzības uzturēt štata grāmatvedi un tērēt naudu datortehnikai un programmatūras uzturēšanai. Mēs veicam jebkurus grāmatvedības pakalpojumus un darām to par būtiski mazāku naudu, nekā jums būtu jātērē uzturot savu grāmatvedi.

Mēs piedāvājam:

1. Grāmatvedības uzskaiti
2. Atskaišu sagatavošanu
3. Atskaisu nodošanu
4. Pirmdokumentu atjaunosanu nepieciešamības gadījumā
5. Konsultācijas grāmatvedības jautājumos.

Maksa par grāmatvedības pakalpojumiem tiek iekļauta izmaksās un pilnā apmērā samazina ar nodokli apliekamos ienākumus un PVN.

Jūs nekad nepaliksiet bez grāmatveža pašā atbildīgākajā brīdī!

Mums ir augsti kvalificēti speciālisti, kuri saņem augstu atalgojumu, kas kalpo kā garants pareizai grāmatvedības uzskaites vešanai jūsu uzņēmumā.  Tāpat viņiem ir iespēja regulāri apmeklēt kursus un seminārus kvalifikācijas celšanai.


This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional!   Valid CSS!   Powered by SiteCommander CMS   Created by Zaharov.info
Latvijas Reitingi